Otwarcie „Galerii pod Gniazdem„

2015-06-09

W dniu 2 czerwca 2015 roku już po raz kolejny otwarliśmy letnią „Galerię pod Gniazdem„ działającą w siedzibie Stowarzyszenia w Starym Sączu Rynek 5.W tym roku na uroczyste otwarcie galerii zaprosiliśmy uczestników ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Sączu. To właśnie ich prace przez najbliższy miesiąc będą mogli podziwiać mieszkańcy Starego Sącza oraz przybywający do naszego miasta turyści. Dzisiaj prace mogli podziwiać między innymi Pani Maria Sosin Dyrektor Powiatowej i Miejsko Gminnej Biblioteki, Stanisław Pason radny Sejmiku Województwa Małopolskiego , Pani Anna Szczepaniak_Dziadowicz Dyrektor ŚDS w Nowym Sączu, Pani Jolanta Czech Redaktor „ Z Grodu Kingi „ oraz nasz wspaniały patron medialny Pani Aneta Mamala z portalu „Starosądeckie info”. Oczywiście nie mogło zabraknąć Prezes Stowarzyszenia „Gniazdo” Pani Zofii Wcislo i Kierownik ŚDS w Starym Sączu Pani Joanny Homoncik. W wernisażu brali udzia uczestnicy obydwu ŚDS wraz ze swoimi Paniami terapeutkami.

W części artystycznej wystąpił Michał „Cola” Wcislo który zagrał Kilka utworów muzycznych jak również podopieczni ŚDS w Nowym Sączu którzy śpiewali i recytowali wiersze. Poczęstunek jak zawsze przygotowały dla nas Panie Jadwiga Szlęk, Maria Listkiewicz i Stanisława Skwarlo członkinie Gniazda.

Wszystkich chętnych zapraszamy gorąco do odwiedzenia naszej Galerii pod Gniazdem od poniedziałku do piątku od 10 do 16, a latemdo godziny 18. Do zobaczenia.

Otwarcie „Galerię pod Gniazdem„ 2015