Wizyta MIKOŁAJÓW !!!

2020-12-22

W tym roku, jakże trudnym i innym od innych – św. Mikołaj nie zapomniał o naszych podopiecznych.

W tym roku po raz pierwszy Środowiskowy Dom Samopomocy GNIAZDO w Starym Sączu wziął udział w przedsięwzięciu „List do św. Mikołaja”, którego organizatorem była firma POLPHARMA. Nasi podopieczni zostali poproszeni o napisanie listu do Świętego Mikołaja, w którym mieli opisać swój wymarzony prezent. Wszystkie listy za pośrednictwem Środowiskowy Dom Samopomocy  zostały dostarczone do przedstawicieli firmy, którzy zobowiązali się zrealizować marzenie każdego uczestnika.
W obecnym czasie pandemii, niezwykłym pomocnikom Świętego Mikołaja udało się spełnić wszystkie prośby podopiecznych, chociaż lista życzeń była bardzo różnorodna.  Radość obdarowanych przerosła nasze wyobrażenia. Mogliśmy się o tym przekonać podczas przekazywania oraz rozwożenia prezentów do domów uczestników, którzy niecierpliwie wyczekiwali wyjątkowego podarunku.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim pracownikom POLPHARMY oraz osobom zaangażowanym w tę wyjątkową akcję, a także pełni podziwu za ogrom wysiłku
i bezinteresownej pracy włożonej w urzeczywistnienie najskrytszych marzeń naszych podopiecznych. W imieniu naszych uczestników, jeszcze raz DZIĘKUJEMY za okazaną życzliwość oraz szczodre serce.

W dobie pandemii, po raz kolejny wyjątkowi MOTOMIKOŁAJE  NOWY SĄCZ nie zapomnieli o uczestnikach Środowiskowego Domu Samopomocy GNIAZDO w Starym Sączu. Jak co roku przywieźli ze sobą worki pełne smakołyków. Jesteśmy wdzięczni za ich trud
i zaangażowanie, niezmiennie przynoszące uśmiech i radość naszym podopiecznym. Wszystkie prezenty, pomimo pandemii, dotarły do uczestników. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wspaniałym Motomikołajom  za bezinteresowną inicjatywę, a sponsorom za ich hojność i szczodrość.

Mikołaje